Про нас 1

Lac Santé - бути ближче до справжнього...

Lac Santé - український бренд натуральної косметики та засобів для компактного грязелікування, спа-процедур.

Наша місія: зробити турботу про себе та близьких приємною і комфортною, перетворити її на особливий щоденний ритуал.

Ми не вирішуємо проблеми, а ділимося гармонією й наближаємо вас до справжнього, природного. Балансуй сили разом з нами, покращуй якість життя уже сьогодні з засобами, у які вкладено тільки краще: натуральність, досвід, натхнення й прагнення ділитись прекрасним щодня.

Торгова марка Lac Santé (Лак Санте) заснована у 2007 році й перше виробництво базувалось у місті Саки в Криму. Наша команда працювала із цілющими мулово-сульфідними грязями Саксьокого озера. Звідси й виникла назва Lac Santé, що в перекладі означає “озеро здоров'я”.


Спеціалістами Lac Santé було розроблено й апробовано ефективну технологію компактного грязелікування, що дозволило проводити бальнеологічні процедури без прив'язки до курорту та зробити пелоїдо-терапію доступною більшій кількості людей.

Перший косметичний асортимент налічував декілька позицій:
- мінеральні лосьйони та тоніки,
- фіто-біолі (мінерально-рослинні концентровані бальзами),
- глиняні та грязьові маски й скраби.
Рецептури були розроблені на основі місцевої грязі Сакського озера. У професійному колі таку косметику називають жартома “брудною”.

У 2012 році виробничі потужності в Криму були залишені й ми почали розвивати усе майже з нуля у Києві.

Потенціал українських родовищ вражав та надихав. Так почалося дослідження й інших грязей, доступних на території України: у Бердянську, Куяльнику, Слов’янську.


Однією з наших цілей стало - зробити доступною можливість покращити рівень життя за допомогою місцевих природних благ.

Паралельно з цим почалося розширення асортименту “білою” класичною косметикою для щоденного догляду та доповнення грязевых процедур. Декілька разів ми намагались співпрацювати з фабриками, що займались контрактним виробництвом, та з поодинокими ентузіастами своєї справи. Проте, натуральна сировина - неоднорідна та нестабільна, й тут виникали нюанси на кожному кроці. Ніхто не міг взяти на себе повну відповідальність за результат та якість. Щось випадало в осад, або псувалося неймовірно швидко і цілі партії відправлялися у брак. Але врешті-решт, оптимальне рішення було знайдене - розвивати наших штатних спеціалістів, нарощувати технологічну базу. Саме тому, у 2019 році ми взяли повний контроль над продуктом у свої руки. Тепер виробництво базується лише у Києві та має напів лабораторний характер. А уже 2021 року ми плануємо запустити новий сучасний цех, що дозволить працювати із більшими об’ємами й відповідатиме новим стандартам ЕС для отримання міжнародної сертифікації.


Впродовж останнього року ми плідно працювали над розробкою нових косметичних засобів, покращували рецептури бестселерів, формували зрозумілі лінійки. Новий підхід дозволив забезпечити чудову комплементарність продуктів для синергетичного ефекту від комплексного догляду косметикою Lac Santé.

Окрім “наповнення” чималу увагу приділили також новому пакуванню. Тепер більшість засобів розфасовано у медичне скло, а частина пластикових комплектуючих замінені на стабілізоване дерево, оброблене конопляною олією.

Обєднуючи наші знання й досвід роботи з мулово-сульфідними грязями та натуральною косметикою - команда Lac Santé у 2019 році розробила перші протоколи спа-процедур. І ми продовжуємо розвиватись й удосконалюватись із кожним днем, робити нові відкриття й не стояти на місці. Адже, позитивна енергетика, що повертається сторицею від наших клієнтів - надихає нас кожного дня.