Ритуали догляду за собою: Олександра Серафімович про йогу, вміння слухати себе та фотографію

Осттання героїня проєкту Be Calm & Lac Santé – Олександра Серафімович, портретна та фешн-фотографиня, арт-директорка, яка працювала з виданнями L’Officiel, I-D Magazine, Buro 24/7, Vogue, брендами Bevza, Poustovit, Sleeper, Rockah та іншими. Олександра розповіла про те, як використовує свою творчу енергію, про зв'язок iз тiлом та природою.

Ритуали догляду за собою: Олександра Серафімович про йогу, вміння слухати себе та фотографію 1

Які маленькі ритуали супроводжують вас протягом дня?     

У мене постійно змінюються ритуали залежно від періоду життя, пори року та настрою, але незмінними є заняття йогою і пранаямою кожен ранок від 20 до 40 хвилин. Зараз я обов’язково приділяю час прогулянкам і, незважаючи на погоду, намагаюсь ходити пішки якомога більше упродовж дня.
Я обожнюю доглядати за своїм тілом і маю тісний зв’язок із ним, адже воно мені показує, на що звертати увагу у житті. Тому я виділяю час на якісний догляд за тілом як вранці, так і ввечері.
Основними моїм засобами для тіла є м’яка піна для душу від Rituals, яку класно використовувати і як піну для гоління. Вже не уявляю свій догляд без гідрофільної олії для інтимної гігієни Lac Santé, яку я також використовую просто як олію для душу чи ванної. Потім обов’язково наношу крем або олію для тіла, зараз користуюсь Zielinski & Rozen з ароматом 717. Особливу увагу я приділяю догляду за шкірою рук, найкращим засобом для мене є Reverence Aromatique Hand Wash by Aesop – це мило-скраб, яке класно очищає зволожує та пом’якшує шкіру рук.

Письменниця Едіт Сітуелл була прихильницею ідеї, що «у всіх жінок має бути один день на тиждень, який вони можуть проводити в ліжку». Ви згодні з цим висловлюванням? Або вам ближче бачення Бальзака: «Постійна праця є законом як мистецтва, так і життя»?

Я вважаю, що незалежно від статі, людина повинна навчитись слухати себе й звертати увагу на свої потреби. Не беручи до уваги рекомендації та поради, які надходять ззовні. 

Залишити коментар