Натуральна косметика

Що таке натуральна косметика?

Косметика, що на 70-90% складається із компонентів натурального походження. Методи виготовлення натуральної косметики повинні бути виключно екологічними та без хімічних перетворень. Методи виготовлення косметики Lac Santé

Чи тестується косметика на тваринах?

Ні, косметика не тестується на тваринах. Ми дуже чекаємо та надіємось на відповідні зміни у законодавстві України та розвиток відповідних структур, що зробило би тестування  у пробірках та на добровольцях більш доступними в Україні. Також заключення можуть видаватися на основі отриманих раніше даних тестування продуктів зі схожим складом.

Який термін придатності косметики і від чого він залежить?

Термін придатності усієї продукції не перевищує 12 місяців та 3-6 місяців після початку користування й може варіюватись залежно від засобу. Термін придатності залежить від чутливості продукту до світла, до процесів окиснення, росту бактерій та грибків, від способу фасування, тощо.

У вас власне виробництво?

Так, усю продукцію (окрім твердого мила) ми виготовляємо самостійно

Як ви тестуєте ефективність косметики?

Ефективність косметики можна передбачити, застосовуючи знання про сировину, активні агенти, принципи їх взаємодії, особливості дозування, комплементарність, тощо. Розробка кожного засобу складається із декількох етапів. Якщо узагальнити, то це відбувається приблизно так:  

  • – підготовка детального технічного завдання
  • – теоретична робота з розробки формул
  • – створення тестових зразків
  • – тестування ефективності тестових зразків на добровольцях з відповідним типом шкіри, проблемою
  • – тестування стабільності продукту
  • – коригування рецептури
  • – повторне тестування ефективності нових зразків 
  • – затвердження, при позитивних результатах, або знову повтор попередніх пунктів
  • – складання остаточних ТУ (технічні умови), відправка зразків на експертизу
  • – допуск рецептури до серійного виготовлення

У чому різниця між засобами для домашнього та професійного догляду?

Інколи – ні в чому, справді (якщо ми не говоримо про ін’єкції). Адже важливим компонентом професійних послуг є майстерність людини, рівень її навичок та добре знання продукції, з якою вона працює.  Але часто різниця відображається у концентраціях активів. Це зрозуміло, адже у косметолога завдання досягти видимого косметичного ефекту за відносно короткий проміжок часу. 

Проте, є й засоби, які створюються конкретно під певний протокол процедури й мають дуже вузьконаправлену дію, можуть активуватися або працювати у комбінації із іншими засобами. Таку косметику немає сенсу використовувати вдома, так як вона розроблена під конкретні цілі й повинна використовуватись під контролем спеціаліста.  Використання таких засобів вдома не принесе вам бажаного результату, або може навіть нашкодити.

До вас можна звернутись за консультацією щодо підбору домашнього догляду?

Так. Напишіть нам в чат, або зв’яжіться через форму зворотнього зв’язку.  В майбутньому ми мріємо запустити чат-бота, котрий консультуватиме вас 24/7.

Чому ви не вказуєте вік на етикетках й в описах?

Тому що вказувати вік на етикетках або в описах – популярний маркетинговий хід минулих десятиліть. Тіло кожного особливе та індивідуальне. А отже – і його потреби. Зазначена кількість років ніяк не допоможе підібрати вам косметику. Ми за любов до себе й ближнього у будь-якому віці, та проти стигматизації природного старіння.

Мулово-сульфідні грязі

Мінеральна, лікувальна, мулово-сульфідна грязь – це все одне й те ж?

Так, просто кожен із цих прикметників описує одну із її якостей: склад, дієвість, походження.

Який принцип дії грязі?

Терапевтичний вплив грязей є комплексним та має накопичувальний ефект: метаболічний, трофічний, антиоксидантний, імуномодулюючий, бактерицидний, фіброзуючий, дезінтоксикаційний, кератолітичний, кератопластичний, седативний. Детальніше.

Чи буде у наявності Сакська грязь?

Ми не працюємо із гряззю Сакського озера через усім відомі геополітичні обставини. На території України є достатня кількість родовищ грязей, котрі не поступаються по ефективності та терапевтичному ефектові сакській. А саме: куяльницька, бердянська, слов’янська грязі.

Чи можу я застосовувати грязь без призначення лікаря?

Можна, якщо у вас немає протипоказань й ви використовуєте грязі в косметичних або профілактичних цілях. Для лікування захворювань краще проконсультуватись з лікарем. Детальніше про показання до застосування читайте тут.

Які є протипоказання щодо використання грязей?

Гострі запальні процеси, стан лихоманки, активний туберкульоз, злоякісні та доброякісні новоутворення та стан після їх видалення, вагітність, нефрит, нефроз, варикозне розширення вен, захворювання зі схильністю до повторних крововиливів, психози, епілепсія, виражений тиреотоксикоз, глаукома декомпенсована, постінфарктний та постінсультний стан, хвороби крові та кровотворних органів, тромбофлебіт, дихальна недостатність 2 ступеню, цироз печінки, фіброміома матки.

Чи є побічний ефект при застосуванні грязей?

Відсутній за умов дотримання правил грязелікування. В окремих випадках на початку курсу можливе виникнення загострення (бальнеологічна реакція), що є нормальною фізіологічною реакцією організму. У цих випадках необхідно тимчасово скоротити тривалість процедури до 10-15 хвилин та знизити температуру термокомпресу. Якщо при подальшому застосуванні стан здоров’я буде погіршуватися, або виникли небажані явища, зверніться до лікаря щодо подальшого застосування аплікаторів. Якщо симптоми загострення виникли у кінці курсу, його слід відмінити.

Чи можна повернути придбаний товар?

Категорії косметики підпадають під тип товарів, що не підлягають поверненню та обміну. Виключення можливе при виявленні браку з вини виробника.