Оплата та доставка

Доставка в межах України: 

  • – Доставка Новою Поштою на відділення за тарифами перевізника за рахунок клієнта.

Якщо кількість одиниць певного засобу перевищує наявну – наш менеджер обов’язково повідомить терміни виготовлення та повної комплектації замовлення.

Способи оплати: 

Замовлення надсилаються лише за умови попередньої та повної передоплати. На нашому складі зберігаються оптимальні об’єми сировини та натуральної косметики, щоб кожен клієнт отримував максимально свіжі засоби для персонального догляду. Після оформлення та оплати замовлення – позиції одразу бронюються за вами.

Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS.

Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000922, b2bsupport@portmone.me: 

  • – Google Pay та Apple Pay, 
  • – оплата картками Visa та MasterCard, 
  • – Privat24 для власників карток Visa та MasterCard Приватбанку,
  • – за допомогою електронного гаманця MasterPass від MasterCard, 
  • – за допомогою сервісу VisaCheckout від платіжної системи Visa.

Безготівковий розрахунок за реквізитами для юридичних осіб.

Реквізити виконавця:

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛАК САНТЕ»,  04070,  м. Київ, вул. Іллінська, 12

Код ЄДРПОУ 34818429

Доставка та оплата світом: 

Для доставки у інші країни переважно ми обираємо Укрпошту, що дозволяє користуватися спрощеними умовами для експорту продукції. Проте, залежно від об’ємів замовлення, бажаних термінів доставки та інших індивідуальних умов – можемо підібрати разом з вами оптимальне рішення для доставки косметики Lac Sante  у будь-який куточок світу. Ціна варіюється в залежності від перевізника, пункту призначення, способу доставки, термінів, об’єму та ваги замовлення. Спосіб оплати замовлення Покупцями із інших країн обговорюється в індивідуальному порядку за умови, якщо виникають проблеми із онлайн-оплатою. 

 

 

Оплата та доставка 1
Оплата та доставка 2