Співпраця

КОМПАКТНА ПЕЛОЇДОТЕРАПІЯ (ГРЯЗЕЛІКУВАННЯ)

На відміну від медикаментозного лікування хімічними препаратами, що часто викликають небажані побічні ефекти - грязелікування є безпечним і високоефективним методом терапії та реабілітації багатьох поширених захворювань запального і дистрофічного генезу. Мулово-сульфідна грязь надає комплексну фізіологічну і терапевтичну дію на організм температурними, хімічними і механічними подразниками.

Lac Santé (Лак Санте)  виготовляє грязьові аплікації для компактного грязелікування різних типо-розмірів та форм для застосування у стоматології, лікування опорно-рухового апарату, центральної та периферійної нервової, бронхо-легеневої, жіночої та чоловічої статевих систем, захворювань нирок та сечовивідних шляхів, ШКТ, шкіри.

Читайте детальніше про ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ГРЯЗЕЛІКУВАННЯ  та ТЕХНОЛОГІЮ КОМПАКТНОГО ГРЯЛІКУВАННЯ у нашому блозі.

Нам довіряють санаторії, медичні та реабілітаційні центри різного профілю:

Співпраця 1
Співпраця 2
Співпраця 3
Співпраця 4
Співпраця 5
Співпраця 6
Співпраця 7
Співпраця 8
Співпраця 9
Співпраця 10
Співпраця 11

Комплектація грязелікувального кабінету займає від 1-2 днів. Ми надаємо детальні інструкції, копії бальнеологічних та санітарно-епідеміологічних висновків, свідоцтва засобу медичного призначення для аплікацій. 

WHITE LABEL / КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО

У вас свій бренд, бізнес, ви готуєте масштабну подію чи корпоративний захід?  У нашому арсеналі десятки апробованих рецептур для особистого щоденного догляду, спеціальних засобів прицільної дії та домашніх спа-ритуалів! 

Детальніше про умови контрактного виробництва косметики читайте тут

Для отримання прайсу на апробовані рецептури та запитань - зверніться із запитом на електронну адресу lacsante.sale@gmail.com

Наші клієнти - це  виробники еко-текстилю із коноплі та льону, салони краси, мережа соляних кімнат, бренд мінеральної декоративної косметики і навіть - студія танців на пілоні. Виходь за рамки!

Співпраця 12
Співпраця 13
Співпраця 14
Співпраця 15
Співпраця 16
Співпраця 17

КОМПЛЕКТАЦІЯ СПА, МАСАЖНИХ ТА КОСМЕТИЧНИХ КАБІНЕТІВ

Протоколи для послуг на базі косметики Lac Santé містять детальну інформацію про кожен засіб, його дію, дозування, спосіб підбору, усі етапи процедур та взаємодії з клієнтом.

Створюючи протоколи, ми враховуємо можливості простору, рівень професійних навичок персоналу, доступне обладнання й устаткування. В залежності від ваших цілей, командою Lac Santé можуть бути розроблені як послуги, комплексні програми, так і окремі комплементарні процедури.

Ми поєднуємо знання та підходи роботи як з класичною “білою” косметикою, так і з мулово-сульфідними грязями.

Для консультації та обговорення ідей та можливостей розвитку бізнесу звертайтесь на електронну адресу lacsante.sale@gmail.com

RESELLERS

Офіційно косметику та грязі Lac Santé можна придбати на таких онлайн-ресурсах*:

Співпраця 18
Співпраця 19
Співпраця 20
Співпраця 21
Співпраця 22

Ми зацікавлені у співпраці із нішевими, локальними чи профільними онлайн-ресурсами та оффлайн-магазинами, котрі підтримують концепцію свідомого споживання та якісно  комунікують зі своїми споживачами. 

Проте, для нас більш пріоритетним є розвиток прямого каналу продажів, що значно екологічніше й дозволяє контролювати якість продукту, який ви отримуєте.

*За умови зберігання продукції, цілісність пакування та сервіс перед кінцевим споживачем відповідають безпосередньо продавці товару.