Ритуали догляду за собою: Аня Озерчук про експрес-техніки медитації, психоаналіз та ефірні олії.

Сьогодні героїнею спільного проєкту Be Calm & Lac Santé стала фотографка Аня Озерчук. З Анею ми поговорили про те, як вона радує «внутрішню бабульку», який музей любить та як вчиться справлятися з неприємними ситуаціями.

Які маленькі ритуали супроводжують вас протягом дня? 

Раніше я робила йогу кожен ранок, а потім в обов’язковому порядку перед сніданком читала книжку (хоча б хвилин 15). Зараз цей ритуал трішки змінився – я почала більше ходити на заняття з йоги, вдома рідше роблю, але сніданок вдома – це обов’язкова програма. 

Люблю використовувати ефірні олії, іноді просто для настрою можу нанести на шкіру олію пачулі, наприклад. Ввечері дуже хотілося б приймати ванну з сіллю, але в мене вдома, на жаль, немає ванни. Тому ввечері – душ. 

Люблю робити маски для обличчя. Одні з моїх найулюбленіших – це маски Lac Santé. А ще люблю кавовий скраб від цього бренду!

Медитацію намагаюсь робити зранку чи ввечері. Це дуже класно налаштовує на продуктивний день. Коли відчуваєш, що треба заряд сили зранку чи вгамувати емоції ввечері, то медитація – найкращий спосіб це зробити. 

Я дуже люблю свічки й іноді запалюю їх з самого ранку. Це мій мастхев – вдома завжди є свічки. 

Через яку діяльність ви проявляєте свій творчий потенціал?

Свій творчий потенціал я проявляю через основну діяльність – це фотографія. Також я пишу тексти – для себе, роботи, блогу. А зараз, наприклад, я почала в’язати светр. 

Ритуали догляду за собою: Аня Озерчук про експрес-техніки медитації, психоаналіз та ефірні олії. 1

Як радуєте свою внутрішню дитину? 

У мені уживаються і дитина, і дорослий, і бабулька. Дитину я можу порадувати Kinder Сюрприз – просто обожнюю шоколадні яйця! Не знаю, чи перестану їх колись любити. Себе, як дорослу жінку, я радую гарною білизною – це мої базові потреби. А свою внутрішню бабульку я радую масажами:) Раз на тиждень як мінімум.  

Що вас заспокоює у період стресу? 

Мене заспокоюють йога, дихання, медитація, ефірні олії. Якщо заглиблюватися у цю тему, то цікаво відстежувати, як певні запахи можуть впливати на наш стан. Обрати «правильний» запах, зробити три вдихи, три видихи – іноді це допомагає мені врегулювати свій внутрішній стан. І дуже часто найкращий спосіб – це просто піти спати. Якщо це можливо, звісно. 

Залишити коментар