Ритуали догляду за собою: Ксюша Дудник про те, як навчитися відпочивати, знайти своє хобі та практикувати дихальні вправи

Третьою героїнею спільного проєкту Be Calm & Lac Santé стала журналістка, event manager, засновниця проєкту камерних зустрічей K Ø L Ē K Ć I A, Ксюша Дудник. З Ксю ми поговорили про спонтанні рішення, нормалізацію відпочинку та глиняний посуд, зроблений власноруч.

Які маленькі ритуали супроводжують вас протягом дня? 

Частіше за все мій ранок починається з пало санто та матчі. Нещодавно я зробила своїми руками нову чашу для матчі, й вона стала ніби ще смачнішою:)

Я обожнюю готувати сніданки для себе і близьких, для мене це цілий процес – від приготування до сервірування.

Увечері люблю приймати ванну – це ідеальний спосіб розслаблення. Я щира шанувальниця солі для ванни! Це додає ритуалу ще більшої магії. Зараз я «підсіла» на Aroma Sea Salt Relax від бренду Lac Santé, а коли побачила у цього ж бренду чай для ванни, мішечки з різними травами, була вражена. Так чай вкрав моє сердечко.

А ще я можу ввечері запалити свічки у кімнаті (їх у мене досить багато), вибрати аромати під настрій та слухати музику.

Окремий вид медитації для мене – їздити машиною. Виїхати пізно ввечері, коли максимально мало авто, включити музику, поринути у свої думки та їхати, їхати.

Через яку діяльність ви проявляєте свій творчий потенціал?

Так склалося, що свою діяльність я вибирала якраз за покликом серця, і дуже рада, що можу втілювати всі свої найбільш класні, божевільні, незвичні ідеї на івентах.

Кожен івент для мене – це нескінченний потік натхнення, натхнення людьми, красою, деталями.

Як радуєте свою внутрішню дитину? 

З моменту першого карантину, коли з’явилося більше вільного часу, я почала приділяти більше уваги хобі. І це справді було чудовим рішенням! Я дістала запилений мольберт, який дідусь зробив своїми руками, коли я була ще зовсім маленька, почала малювати. Пішла на фортепіано, хоча завжди ігнорувала цей інструмент, кажучи, що у мене короткі пальці:). Почала ліпити з глини – зліпила собі свічники, улюблену тарілку. Нещодавно пішла на танці.

Всі ці процеси приносять мені величезне задоволення. І, головне, я ще раз переконалася, що починати займатися з нуля або ж продовжувати прокачувати навички у тому, що тобі дійсно подобається, можна абсолютно в будь-якому віці.

Ритуали догляду за собою: Ксюша Дудник про те, як навчитися відпочивати, знайти своє хобі та практикувати дихальні вправи 1

Залишити коментар