Ритуали догляду за собою: Ольга Бончева про те, як кавовий скраб, класична музика і басейн допомагають розслабитись

Першою героїнею спільного проєкту Be Calm & Lac Santé стала стилістка, upcycle-дизайнерка та засновниця бренду Oversized Studio Ольга Бончева. З Олею ми поговорили про те, чому втеча до Непалу – це прекрасне рішення, а вдома для релаксу досить природи та будь-якої діяльності без телефона.

Ритуали догляду за собою: Ольга Бончева про те, як кавовий скраб, класична музика і басейн допомагають розслабитись 1

Письменниця Едіт Сітуелл була прихильницею ідеї, що «у всіх жінок має бути один день на тиждень, який вони можуть проводити в ліжку». Ви згодні з цим висловлюванням? Або вам ближче бачення Бальзака: «Постійна праця є законом як мистецтва, так і життя»?

Я точно з тих, хто живе за першим принципом. Вважаю, що має бути один день на тиждень, коли не потрібно нічого робити. Мені подобається брати вихідний у середу. Це середина тижня, і мені приємно усвідомлювати, що я продуктивно працюю у понеділок-вівторок, у середу відпочиваю, а четвер і п’ятницю знову продуктивно працюю. Така традиція пішла ще з інститутських часів, коли середу звільняли від пар і ми могли відпочивати.

Ритуали догляду за собою: Ольга Бончева про те, як кавовий скраб, класична музика і басейн допомагають розслабитись 2

І одразу наступне питання: яка формула вашого ідеального вихідного?

Встати з ліжка тоді, коли хочеться, а не в зазначений час. Навіть якщо я встану о 8 ранку, головне, щоб не від будильника. Потім я маю випити кави, яку сама собі неспішно приготую, і подивитися фільм. Дуже люблю документалки – вони дозволяють мені пізнавати нові грані світу. Для мене усвідомлення вихідного дня настає тоді, коли він починається повільно, неквапливо та без поспіху.

Ритуали догляду за собою: Ольга Бончева про те, як кавовий скраб, класична музика і басейн допомагають розслабитись 3

Які маленькі ритуали супроводжують вас протягом дня? 

Зранку і ввечері я користуюсь універсальним кремом для обличчя BASIC від Lac Santé, а коли приймаю душ – кілька разів на тиждень звертаюся по допомогу до кавового скрабу цього ж бренду.

Я доглядаю не тільки за шкірою, а й за тілом і ментальним здоров’ям. Люблю активні тренування, а ще прагну до сповільнення. У мене лежить щоденник «6 хвилин» і чекає, коли я його заповню.

Залишити коментар