Оферта договору приєднання Соляна кімната Salt Spa Planet на Подолі

Дана Оферта договору приєднання (надалі за текстом «Договір») є договором приєднання для суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) та фізичних осіб-споживачів, що визначає зобов’язання при здійснення дій спрямованих на набуття та використання Абонементів для відвідування соляної кімнати Salt Spa Planet на Подолі за адресою: м. Київ, вул. Іллінська, 12.

Договір розміщено на веб-сайті  Виконавця послуг, ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛАК САНТЕ» (ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 34818429): у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що звертається до Товариства для отримання Абонементу для відвідування соляної кімнати Salt Spa Planet на Подолі за адресою м. Київ, вул. Іллінська, 12, через веб-сайт https://lacsante.com.ua/ або профілях соціальних мереж Instagram https://www.instagram.com/saltspaplanet_podil/ та Facebook https://www.facebook.com/saltspaplanetpodil

Суб’єкт господарювання або фізична особа-споживач, що звертається до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛАК САНТЕ» (ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 34818429) для придбання або використання Абонементу для відвідування соляної кімнати Salt Spa Planet на Подолі за адресою м. Київ, вул. Іллінська, 12, заявляє про повне і належне ознайомленні із умовами Договору, про прийнятність умов Договору та погоджується і приєднується до умов цього Договору.

1. Загальні положення

1.1. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною правоздатністю та дієздатністю, а також усіма правами і повноваженнями, достатніми для укладення та виконання Договору.

1.2. Послуги надаються ТОВ «ЛАК САНТЕ» , що здійснює діяльність Соляної кімнати Salt Spa Planet на Подолі за адресою м. Київ, вул. Іллінська, 12, згідно договору франшизи.

1.3. Чинна редакція Договору завжди розміщена на офіційному сайті Виконавця і в обов’язковому порядку надається для ознайомлення Замовнику послуг до моменту здійснення ним акцепту умов Договору.

1.4. Укладення цього Договору здійснюється шляхом здійснення дій, зазначеним в пункті 1.5 Договору.

1.5. Для акцепту Договору Замовник здійснює наступні дії:

1.5.1. Здійснює ознайомлення з текстом Договору;

1.5.2. Ознайомлюється з Правилами надання послуг;

1.5.3. Підтверджує згоду з умовами Договору шляхом здійснення оплати послуг у відповідності до встановлених тарифів.

1.6. Термін дії умов даного Договору не обмежений. Будь-яка із Сторін може його розірвати в порядку, передбаченому цим Договором.

1.7. Всі зміни й доповнення до даного Договору опубліковуються на сайті Виконавця.

1.8. Всі умови даного Договору є обов’язковими як для Замовника, так і для Виконавця. Перед початком користування Послугою Замовник зобов’язаний ознайомитися з умовами даного Договору. Якщо Замовник не згодний з умовами даного Договору, він не вправі користуватися послугами.

1.9. У разі незгоди Замовника зі змінами, внесеними Виконавцем у даний Договір або з новими тарифами на Послугу Замовник повинен припинити отримання послуг.

2. Визначення термінів

Акцепт – повне, безумовне та беззастережне прийняття Клієнтом умов Публічної оферти, даного Договору та Правил надання послуги.

Абонемент – право відвідування сеансів галотерапії, які були заздалегідь оплачені Замовником згідно прейскуранта.

Сайт Виконавця – офіційна веб-сторінка ТОВ «ЛАК САНТЕ» в мережі Інтернет, за адресою https://lacsante.com.ua/.

Профілі в соціальних мережах – офіційні сторінки в Instagram https://www.instagram.com/saltspaplanet_podil/ та Facebook https://www.facebook.com/saltspaplanetpodil , що транслюють основну актуальну інформацію про діяльність Соляної кімнати Salt Spa Planet на Подолі за адресою м. Київ, вул. Іллінська, 12.

Замовник – фізична особа, що досягла 18-річного віку, що Акцептувала Публічну оферту Виконавця, викладену у цьому Договорі, оплатила вартість відповідної послуги.

Послуга – платна послуга, що надається Виконавцем за вибором Замовника, в порядку та на умовах, визначених Правилами надання послуги.

Публічна оферта – пропозиція Виконавця, адресована невизначеному колу фізичних та юридичних осіб укласти даний Договір на визначених умовах.

Вартість послуг (тариф) – платіж, розмір якого встановлюється Виконавцем за надання певного об’єму послуг для Замовника.

3. Предмет договору

3.1. Надання платних оздоровчих послуг: сеанси галотерапії тривалістю 45 хвилин.

3.2.  Місцем надання послуг вважається місцезнаходження Виконавця: Київ, вул. Іллінська 12, Соляна кімната Salt Spa Planet.

4. Правила користування абонементом.

4.1. Тривалість дії Абонементу – 6 місяців з моменту придбання.

4.2. Абонемент діє на одну особу.

4.3. Кожному абонементу Виконавець присвоює індивідуальний номер.

4.4. При першому візиті у соляну кімнату адміністратор видає Замовнику паперовий Абонемент, що є підставою для подальшого отримання послуг. При кожному наступному візиті адміністратор вносить відповідну відмітку про кількість пройдених сеансів.

4.5. При втраті абонементу Замовник повинен повідомити Виконавця негайно. При наступному візиті Адміністратор видасть Замовнику новий абонемент із новим індивідуальним номером на невикористану кількість сеансів. Попередній абонемент буде анульовано.

4.6. При першому відвідуванні соляної кімнати за пільговим тарифом Замовник зобов’язаний пред’явити документ, що підтверджує умови надання послуги за пільговим тарифом (вік, тощо).

4.7. Абонемент містить наступну інформацію: індивідуальний номер, П.І.Б. отримувача послуги, дату оформлення, підпис.

4.8. Для отримання абонементу Замовник повинен додатково надати наступні індивідуальні дані: контактний номер телефону та електронну адресу.

5. Правила відвідування соляної кімнати

5.1. Для відвідування соляної кімнати попередній запис обов’язковий.

5.2. Рекомендований вік відвідувачів – від 1 року.

5.3. На сеанс галотерапії необхідно приходити за 10 хвилин до початку сеансу.

5.4. Перед процедурою рекомендовано вимкнути телефон.

5.5. Для відвідування соляної кімнати необхідно вдягати зручний одяг із натуральних тканин, що не стискає тіло та не ускладнює дихання. Комплект захисних бахіл  та шапочка видаються.

5.6. Не дозволяється вносити в соляну кімнату сторонні предмети, м’які іграшки. Відвідувачам з дітьми дозволяється приносити тільки пластмасові іграшки.

5.7. Забороняється приносити з собою їжу та напої, окрім води в пляшці з кришкою або ж кружці-непроливайці.

5.8. Перед сеансом забороняється використовувати парфуми, тому що сторонні запахи можуть викликати у інших відвідувачів алергію та дискомфорт.

5.9. Забороняється підчас сеансу використовувати контактні лінзи.

5.10. Забороняється підчас сеансу торкатися очей руками, тому що на руках може бути сіль.

  1. 11. У соляній кімнаті забороняється перебувати у стані алкогольного, наркотичного та токсичного сп’яніння.

5.12. Відвідувати соляну кімнату з високою температурою, з інфекційними захворюваннями, та захворюваннями в гострій стадії заборонено.

5.13. Замовник погоджується із переліком протипоказань:

– активна стадія туберкульозу;

– злоякісні новоутворення;

– інфекції до закінчення ізоляційного терміну;

– кровотечі будь-якого походження та локалізації;

– захворювання нирок та крові;

– гостра форма захворювань, що передаються статевим шляхом;

– хронічні залежності: алкоголізм і наркоманія;

– епілепсія,шизофренія, клаустрофобія.

5.14. Показання для відвідування соляної кімнати та інформація щодо рекомендованої кількості сеансів:

Загально-оздоровча програма: профілактика простудних захворювань (ГРВІ) для здорових дітей та дорослих, хто хворіє не частіше 3-х разів на рік. Для покращення фізичної витривалості – 10 сеансів.

Програма для зміцнення імунітету: для тих, хто страждає на часті простуди та грип, синдром хронічної втоми, вегето-судинну дистонію – 10 сеансів.

При бронхіті (без обструкції та астматичного компоненту), тонзиліті, риніті, синуситі – 15 сеансів.

Терапія хронічних захворювань: хронічні форми тонзиліту, риніту, синуситу, трахеїту, астми (бронхіальна не в гострій стадії та на фоні алергії), гайморит – 15-20 сеансів.

Терапія алергій: атопічний дерматит, алергії верхніх дихальних шляхів – 15-20 сеансів.

Програма релаксу: невротичні та неврозоподібні стани, тривожність, безсоння, депресія – 15-20 сеансів.

Покращення стану шкіри: псоріаз, екземи, запальні процеси шкіри (висипання, тощо) – 15-20 сеансів.

6. Порядок розрахунків.

6.1. Надання послуг починається після акцепту умов даного Договору, без його письмового підписання Сторонами.

6.2. Послуги за даним Договором надаються Замовнику на платній основі.

6.3. Для Замовника, який до моменту публікації даного Договору користувався Послугами Виконавця, підтвердженням повного й безумовного акцепту (прийняття) умов даного Договору є подальше використання послуг Виконавця. У разі якщо Замовник попередньо користувався платними послугами Виконавця, тоді здійснення ним оплати наступного періоду надання послуг є підтвердженням прийняття умов даного Договору.

6.4. Оплата вартості разового відвідування або Абонементу в розмірі 100 % від загальної суми здійснюється шляхом перерахування безготівкових грошових коштів за реквізитами, наданими Виконавцем або шляхом готівкового розрахунку.

6.5. Розрахунки здійснюються у національній валюті України – гривні.

6.6. Придбання Абонементів або разового відвідування можливе засобами дистанційного зв’язку, а саме через такі канали комунікації, як офіційні сторінки соціальних мереж Instagram https://www.instagram.com/saltspaplanet_podil/ та Facebook https://www.facebook.com/saltspaplanetpodil, офіційний сайт Виконавця https://lacsante.com.ua/, телефон +380970399034, електронна адреса для листування saltspaplanetpodil@gmail.com. Після оплати та зарахування коштів на рахунок Виконавця – Замовник отримує індивідуальний номер абонементу в смс-повідомленні (не пізніше ніж протягом 24 годин).

6.7. Придбання Абонементів або разового відвідування можливе безпосередньо у місці надання послуг за адресою м. Київ, Іллінська, 12,.

6.8. Абонемент та кошти, сплачені в рахунок оплати його вартості, не підлягають поверненню, крім випадків передбачених чинним законодавством України.

6.9. Замовник має право передати Абонемент  третім особам без окремого погодження такої передачі із Виконавцем. У випадку передачі Абонементу на користь третіх осіб, Замовник зобов’язаний надати повну інформацію про умови використання абонементу, згідно умов цього Договору та самостійно відповідає за їх дотримання.

7. Ціна послуг

7.1. Актуальні ціни та акції розміщуються на офіційних сторінках  соціальних мереж та безпосередньо за місцем надання послуг у вигляді роздрукованого прайсу на разові відвідування та абонементи.

7.2. Ціна на послуги для осіб від 17 років до пенсійного віку розраховується за тарифом «Дорослий»:

– 120 грн за разове відвідування;

– 1100 грн – абонемент на 10 сеансів;

– 1500 грн – абонемент на 15 сеансів;

– 1800 грн – абонемент на 20 сеансів.

7.3. «Пільговим» тариф:

7.3.1. Діє для наступних категорій осіб:

– осіб пенсійного віку;

– для дітей шкільного віку від 7 до 17 років включно;

– для другої дитини віком від 1 до 6 років у супроводі одного дорослого.

7.3.2. Ціни «Пільгового» тарифу:

– 100 грн за разове відвідування;

– 1100 грн – абонемент на 10 сеансів;

– 1500 грн – абонемент на 15 сеансів;

– 1800 грн – абонемент на 20 сеансів.

7.4. Для дітей віком від 1 до 6 років відвідування соляної кімнати безкоштовне при умові супроводу однієї дитини однією дорослою особою.

8. Права та обов’язки Сторін

8.1. Обов’язки Виконавця:

8.1.1. Виконавець зобов’язується надавати якісно та в повному обсязі послуги в порядку та на умовах, визначених цим Договором.

8.2. Права Виконавця:

8.2.1. Виконавець має право на власний розсуд складати розклад та вести запис на послуги.

8.2.2. Виконавець має право не допустити до сеансу  Замовника, якщо порушені пункти розділів 4 та 5 даного Договору.

8.2.3. Припиняти надання платних послуг з моменту закінчення строку їх надання.

8.2.4. Змінювати порядок надання послуг та їх вартість без переукладання даного Договору, опублікувавши зміни на своєму сайті https://lacsante.com.ua/, за 5 календарних днів до їх впровадження.

8.3. Обов’язки Замовника:

8.3.1. При користуванні платними послугами вчасно оплачувати послуги Виконавця в обсязі, порядку і терміни передбачені цим Договором.

8.3.2. Дотримуватись та забезпечувати дотримання Правил поведінки під час отримання послуг зазначених у цьому договорі.

8.3.3. Повідомити Виконавця про особливості здоров’я отримувача послуг.

8.3.4. Замовник зобов’язаний дотримуватися Правил надання послуг зазначених в даному договорі.

8.4. Права Замовника:

8.4.1. Замовник має право користуватися послугами Соляної кімнати Salt Spa Planet за адресою Іллінська 12.

8.4.2. Отримувати інформацію про послуги та тарифи.

9.  Форс-мажорні обставини

9.1. Виконавець звільняється від визначеної чинним в Україні законодавством відповідальності за повне чи часткове порушення Договору, якщо він доведе, що таке порушення сталося внаслідок дії форс-мажорних обставин, визначених у цьому Договорі. Достатнім доказом дії таких обставин та строку їх дії є документ, виданий Торгово-промисловою палатою України або уповноваженим органом влади України.

9.2. Під форс-мажорними обставинами у цьому Договорі розуміється непереборна сила.

9.2.1. Під непереборною силою у цьому Договорі розуміються будь-які надзвичайні події зовнішнього щодо Виконавця характеру, які виникають без вини Виконавця, поза його волею або всупереч волі чи бажанню Продавця, і які не можна за умови вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна при всій турботливості та обачності відвернути (уникнути), включаючи (але не обмежуючись) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування в результаті блискавки тощо), лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин й обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна, воєнні дії, блокади, громадські хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), а також видання заборонних або обмежуючих нормативних актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, інші законні або незаконні заборонні чи обмежуючі заходи названих органів, які унеможливлюють виконання Виконавцем цього Договору або тимчасово перешкоджають такому виконанню.

9.3. Якщо форс-мажорні обставини та (або) їх наслідки тимчасово перешкоджають виконанню цього Договору, то виконання цього Договору зупиняється на строк, протягом якого воно є неможливим.

10. Вирішення спорів

10.1. Усі спори, що виникають з цього Договору або пов’язані із ним, вирішуються шляхом переговорів.

10.2. Якщо відповідний спір не можливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується у суді згідно норм матеріального права України.

11. Дія договору

11.1 Цей Договір діє з моменту його опублікування на веб-сайті і є безстроковим, але ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛАК САНТЕ» має право припинити дію Договору по завершенню 6 (шести) календарних місяців від дня опублікування Договору на веб-сайті, залишаючись при цьому відповідальним за Абонементи, строкдії яких не закінчено на момент припинення дії Договору.

11.1.1. Зобов’язання Виконавця за Договором не припиняються та не можуть бути припинені, відносно Абонементів, строк дії яких не закінчено.

112. Припинення дії Договору та повідомлення про припинення дії Договору, здійснюється шляхом публікування Виконавцем таких даних на веб-сайті, не раніше ніж за 3 (три) календарних дні до моменту припинення дії Договору. Договір є припиненим з дати, визначеної у повідомленні про припинення дії Договору.

12. Персональні дані

12.1. Персональними даними для цілей цього Договору розуміються відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, зокрема: ім’я, прізвище та по-батькові, контактні дані (адреса, телефон, електронна пошта), дата народження, сімейний стан, біографічні дані та інші дані про особу, які були отримані Виконавцем  у зв’язку з виконанням цього Договору (або надалі за текстом – «персональні дані»).

12.2. Виконавець зобов’язується обробляти (в тому числі, використовувати, зберігати, систематизувати, накопичувати, тощо) (надалі за текстом – «обробка») персональні дані виключно з метою виконання своїх зобов’язань, що випливають з цього Договору, з метою реалізації будь-яких дій, що вимагаються відповідно до Договору та/або вимог чинного законодавства України.

12.3. Виконавець зобов’язується здійснювати обробку персональних даних у відповідності з вимогами щодо обробки персональних даних, встановлених чиним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних».

13. Прикінцеві положення

13.1. Виконавець несе повну відповідальність за правильність вказаних ним у цьому Договорів реквізитів та зобов’язується своєчасно інформувати про їх зміну.

13.2. Приєднанням до цього Договору, в тому числі шляхом вчинення дій, що свідчать про прийняття (акцепт) цієї оферти (зокрема, у разі придбання та/або використання Абонементів), особа надає свою згоду на отримання рекламних повідомлень, анонсів та пропозицій Виконавця будь-яким способом, в тому числі шляхом їх направлення на електронну адресу та мобільний телефон, зокрема у вигляді SMS-повідомлень та повідомлень у месенджерах та соціальних мережах.

13.3. Повідомлення, щодо яких Договором прямо передбачена можливість їх направлення по електронній пошті або програмними засобами веб-сайту є дійсними і приймаються до уваги, якщо вони здійснені в такий спосіб. Такі повідомлення, не потребують електронного цифрового підпису і приймаються як належні.

14. Реквізити виконавця

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛАК САНТЕ»

04070, м. Київ, вул. Іллінська, 12

Код ЄДРПОУ 34818429